Telefon: +90 212 361 94 61
Invictum Residence - İstanbul- Beyoğlu , Haritada Gör
 

Hakkımızda

Tarihimiz ve Lokasyon

INVICTUM RESIDENCE Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek İstanbul Beyoğlunun parlayan bir yıldızı oldu.

Otelimiz, İstanbul'un tarihi Beyoğlu Semt'inde hizmet vermektedir. Bir çok tarihi yapılara yakın olup etrafında Topkapı Sarayı , Aya Sofya, Yerebatan Sarnıcı, Dolmabahçe Sarayı gibi İstanbul'un tarihi zenginliklerine çok yakınında bulunmaktadır. Otelimizde kalmakta olan misafirlerimizin bu olanaklardan yararlanmaları ve tüm güzellikleri yakın cevrelerde görmeleri biz mutlu etmektedir.

Otelimizde 15 Oda, 34 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, LCD TV, Uydu Yayını, Buzdolabı, Elbise Dolabı, Oturma Grubu, Mutfak ve Mutfak Eşyaları, Otopark ve Güvenlik Sistemi Mevcuttur.

Otel Yönetimi
 

Etkinlikler

Invictum Residence Dünyanın 8. harikalarından birisi sayılan Ayasofya, Sanat Tarihi ve mimarlık dünyasının 1 numaralı yapısı hüviyetindedir, Bazilika Sarnıcı, Roma ve Bizans İmparatorları’nın yaptırdığı sarnıçların en büyüğüdür, Dünyada günümüze gelebilmiş sarayların en eskisi ve genişi olan saray Fatih Sultan Mehmet tarafından inşa edildi, Altın Post’u aramaya çıkan Argonotların efsanevi gemisi Argos’un demirlediği yerde inşa edilmiştir vs. Bu nedenlede tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır.

Buralara düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Bize mesaj gönderin arzu ettiğiniz oda tipi, geliş tarihiniz ve kaç gece kalacağınızı belirtin. En kısa zamanda size dönüş yapalım.